Sağlık Değerlendirmesi

Bize sık sık “sağlıklı yaşamayı” öğrenmemiz gerektiğini ve TV’de gördüğümüz sağlıklı alışkanlıkları edinmemiz gerektiği söylenir. Fakat sağlıklı yaşamak ne demektir?

Covidien-19, “seyahat özgürlüğü” sağlayan çevrimiçi bir seyahat acentesidir. Bu gezginler, uçuşlarını ve otellerini, önce uçma zahmetinden geçmek zorunda kalmadan, kendi evlerinin konforunda rezerve edebilirler. Ve şirketin çeşitli “özel portallarını” kullanarak, otel rezervasyonları konusunda yardım isteyebilir ve onlara tavsiye ve öneriler alabilirler.

Ayrıca kendi sağlık sorunlarına çözüm bulmalarına yardımcı olmak için sağlık ipuçları ve kendi kendine yardım kaynakları bulabilirler. Covidien-19, uzmanlarının uzmanlığıyla, müşterileri için seyahati daha konforlu hale getirmek için bir plan hazırladı. Sağlıkla ilgili ipuçları ve özel olarak tasarlanmış bagaj ve seyahat çantaları sunmaktadır.

Covidien-19’un Sağlık Değerlendirmesi portalı çeşitli tıbbi ve sağlık konuları hakkında yorumlar ve derecelendirmeler sunar. Bu portal sayesinde kullanıcılar, tıbbi tedavi alma ve doktorları görme konusundaki kendi ve başkalarının deneyimlerini arayabilir ve okuyabilirler. Sağlıkla ilgili konuların uzun bir listesi yer almaktadır ve uzmanlar kişisel tanıklık sağlamakta ve kendi sağlığınızı ve refahınızı etkileyebilecek ayrıntılı konuları tartışmaktadır.

Sağlık Sektörünün Zorlandığı Nokta

Covidien-19 büyük bir seyahat şirketi değil. Sadece seyahatlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen gezginlere hitap eder.

Covidien-19, doğrudan uzman doktorlarla çalıştığından, uzmanlar, kişisel sorunları ile ilgili sağlık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için hastalarla görüşmeye hazırdır. Bu toplantıdan sonra gezgin, sağlık profesyonellerinden seyahatler sırasında iyi sağlığın ve daha iyi sağlığın nasıl sağlanacağı konusunda tavsiye alır.

Covidien-19 ayrıca sağlık özelliklerine sahip özel seyahat paketleri de taşır. Paketler, belirli sağlık sorunlarına özel önem vermek ve gezginlerin bu sağlık sorunlarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

“Sağlık Değerlendirmesi” portalından yararlanmak, daha sağlıklı olmak için ilk adımdır ve kısa vadeli sağlık sorunlarıyla başa çıkmaya yardımcı olabilir. Uzun süreli sağlık sorunları için, bir sağlık uzmanının hizmetleri mümkün olan en kısa sürede araştırılmalıdır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir